KPMI pētnieki starptautiskā H2020 projekta SNIFFPHONE konsorcija ietvaros Minhenē, SIEMENS firmas birojā sniedza atskaiti Eiropas Komisijas projektu pārraugošajiem speciālistiem un viņu piesaistītajiem nozares ekspertiem par projekta 3 gadu periodā sasniegto.

Kaut SNIFFPHONE projekta galvenais uzdevums ir modernas tehnoloģijas attīstīšana, īpaši pozitīvas atsauksmes no speciālistiem tika saņemtas tieši klīnisko pētījumu sakarā. Par visu projekta klīnisko daļu atbildēja KPMI speciālisti un viss darbs veikts Latvijā.

KPMI vārdā par godprātīgi veikto darbu jo īpaši pateicamies vadošajai pētniecei Dr.sc.ing. Inesei Poļakai, pētniekam Edgaram Vasiļjevam, kā arī iesaistītajai studentu un brīvprātīgo komandai.

Savukārt, saistībā ar pētījuma dalībnieku iesaisti paldies galvenajiem darba vadītājiem Rīgas Austrumu klīniskās universitātes  slimnīcas Latvijas Onkoloģijas centrā Aijai Kārkliņai, Rēzeknē – Aigai Rūdulei. Paldies arī Gremošanas slimību centra GASTRO personālam.