Prof. Maria Blanca Piazuelo un Dr. med Sergejs Isajevs

Pēc LU Klīniskās un profilaktiskā medicīnas institūta ielūguma 24. un 25. oktobrī Rīgā bija ieradusies ASV Vanderbiltas universitātes profesore, patoloģe Maria Blanca Piazuelo.

Kopā ar mūsu patologiem prof. Piazuelo piedalījās sarežģītāko pētījumos iekļauto pacientu biopsiju analīzē LU sadarbības partnera – Akadēmiskās histoloģijas laboratorijas telpās, kā arī uzstājās ar lekciju Latvijas Patologu asociācijas seminārā. Tika risināts jautājums par turpmāku attālinātu mikroskopisko preparātu analīzi. Šī jau ir otrā reize, kad prof. Piazuelo sadarbības pētījuma ietvaros ierodas Rīgā. Jāatzīmē, ka prof. Piazuelo ir pasaulslavenā amerikāņu patoloģijas eksperta Pelajo Correa (Pelayo Correa) skolniece un darba turpinātāja.