Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja projektu finansiāli atbalsta Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests (DAAD) no Vācijas Ārlietu ministrijas piešķirtajiem līdzekļiem.

Projekta norises laiks 15.06.2017 – 15.10.2017.

Projektā iesaistītās valstis un institūcijas:

1. Latvija, Latvijas Universitātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūts (vadošā pētniece Signe Mežinska)

2. Vācija, Tībingenes Universitātes Medicīnas fakultāte, Medicīnas ētikas un vēstures institūts

3. Lietuva, Viļņas Universitātes Medicīnas fakultāte

Projekta mērķis(i):

Projekta mērķis ir līdzorganizēt semināru  Tībingenes Universitātē un piedalīties tajā, lai sagatavotu pieteikumu turpmākam projektam ES Horizon 2020 ietvarprogrammā. Plānotā pieteikuma mērķis būs izveidot instrumentu adipozitātes profilakses pasākumu sistemātiskai ētiskai analīzei.

Semināra mērķis ir izveidot sadarbību starp partneriem no Latvijas, Lietuvas un Vācijas, un nodrošināt zinātnisko pamatu turpmākajam projekta pieteikumam.

Projekta tiešā un netiešā mērķa grupa un tās skaitliskais apjoms:

Projekta galvenās aktivitātes un aktivitātes(šu) norises vieta(s):

1. Seminārs notiks Tībingenes Universitātē.

2. Sekojošā Horizon 2020 projekta pieteikuma rakstīšana notiks elektroniski ar epasta starpniecību, kā arī izmantojot audio un video konferences.